مُهر تایید یونیسف بر تولید روغن غنی شده با ویتامین D در ایران/گزارش تصویری

مُهر تایید یونیسف بر تولید روغن غنی شده با ویتامین D  در ایران/گزارش تصویری

بنا به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی صنایع روغن نباتی، همزمان با حضور نماینده یونیسف در ایران با همراهی نمایندگانی از دانشگاه علوم پزشکی، سازمان غذا و دارو و دبیر انجمن صنفی صنایع روغن نباتی ایران از روند تولید روغن نغنی شده آفتابگردان به ویتامین D در شرکت صنعت غذایی کوروش بازدید کردند.

بنا بر این گزارش در ابتدای این نشست کوروش منتصر مدیر عامل شرکت صنعت غذایی کوروش در این نشست عنوان داشتند که این مجموعه در راستای اهداف خود در زمینه تولید و ارائه محصولات غذایی سالم تاکید دارد، که با توجه به دغدغه های وزارت بهداشت در مورد سلامت افراد جامعه و کارشناسان تغذیه به منظور استفاده افراد جامعه از مواد غذایی غنی شده بر آن شدیم تا با انجام پژوهش هایی به تولید روغن غنی شده آفتابگردان به ویتامین D برسیم.

در ادامه مهندس علی جمالی مدیر تضمین کیفیت واحد تولیدی روغن کوروش گزارشی از نحوه غنی سازی روغن با ویتامین D را که با مشارکت انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور پرداختند.

پس از ارائه گزارشات لازمه از روند تولید این محصول در ادامه نمایندگان یونیسف و هیات همراه از مراحل تولید روغن غنی شده با ویتامین D در کارخانه صنعت غذایی کوروش بازدید کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کد: 50014355

زمان انتشار: یکشنبه 29 بهمن 1396 11:19 ق.ظ

تعداد نمایش: 598

آخرین شماره ماهنامه آفتابگردان

آدرس: تهران- خیابان شهید مطهری - خیابان گلریز - پلاک 25 - طبقه 5

تلفن: 02188326383

فاکس: 02188326089

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انجمن صنفی صنایع روغن‌نباتی ایران بوده و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است | کپی‌رایت © 2008- 2017.